UZMAN EKİBİMİZ

Hizmetlerimiz

  • Çift ve Aile için Psikolojik Danışmanlık

    Hayatımızda ilişkilerimizde nasıl problemler yaşayıp bazen çıkmaza giriyorsak, aynı sorunları romantik ilişkilerimizde y...
  • Çocuk ve Ergenler için Psikolojik Danışmanlık

    Çocuklar ve Ergenler için Kurumumuzda Alınacak Hizmetler: Çocuklukta Cinsel Eğitim, Sınır Koyma, Duygusal ve Davranışsal...
  • Doğum Öncesi ve Sonrası için Danışmanlık

    Günümüzde ihtiyaç haline gelen psikolojik danışmanlık, kişilerin yaşamları içerisinde önemli bir yer tutmaktadır...

Video Galeri

uzman ekibimiz

Gözde Nalbantoğlu

Uzman Psikolog

Funda Es

Uzman Klinik Psikolog

Video Galeri

Beylikdüzü Psikolog, Pedagog ve Aile Danışmanlığı
  • media.blog.imagelinktitleformat

Beylikdüzü Psikolog, Pedagog ve Aile Danışmanlığı

 

İnsan psikolojisinin kaliteli yaşam üzerinde etkilerini artık neredeyse hepimiz biliyoruz. Daha sağlıklı bir ruh, hayatı daha doğru yaşamanın temelidir. Bu yüzden psikolojimizi de bedenimiz gibi zinde tutmamız gerekiyor.

 

Yaşadığımız bazı olaylar, şahit olduğumuz durumlar, dışarıdan gelen etkiler, tepkiler ve bir çok faktör psikolojimize direk etki edebilir. Bir çok durumda bunun farkına bile varamayabiliriz. İçimizde büyümeye başlayan sorunlar kalıcı hasarlar bırakabilir. Bu nedenle psikolojinin özellikle ilgilenmesi gereken en önemli unsur olduğunu unutmamak lazım. Bir psikolog yardımı, bir psikolog ile görüşmek en önemli ilk adımdır. Ve o adımı atmakta geç kalmamak oldukça önemlidir.

 

İyi iletişim kurmak, daha güvenilir ilişki, sorunun daha kolay tespit edilmesine imkan tanır. Bu yüzden tercih edilecek klinik ve psikolog da doğru sonuç almak açısından önem arz ediyor.

 

Beylikdüzü Psikolog Arayışınızın Merkez Üssü: 2 Face Psikoloji

 

Beylikdüzü Psikolog ve danışmanlık arayışlarında olanların şanslı olduğu bir bölge. Bölgenin hızlı gelişimi ile Beylikdüzü Psikolog kliniklerinin de bu bölgede yer alması burada yaşayanlar için son derece önemli.

 

Bir kliniği ziyaret etmenin en önemli noktalarından biri ulaşılabilir olmasıdır. Özellikle karmaşık ruh hallerinde, mesafeler mazeret araçlarına dönüşebilir. Psikoloğunuzun da doğru seçilmiş olması seansınızı sizin için keyifli hale getireceğinden tercihinizin önemini aklınızda bulundurmanız gerekiyor.

 

Beylikdüzünde yaşıyorsunuz ve bir psikoloğa ilk kez görünmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Bu psikolojinizi önemsediğiniz için sizin açınızdan oldukça iyi bir gelişme.  İlk seans sizi biraz tedirgin edebilir. Bu aslında çoğu insanın yaşadığı anlaşılabilir bir durum. Hayatınızın en önemli gelişmelerini daha önce görmediğiniz birine aktarma konusunda yaşadığınız çekingenlik bir çok kişide var olan bir şey. Ama unutulmaması gereken şey ilk adımı atmak ve bu adımla gelecek sonuca ulaşmaktır.  Bu sizin başarınızın kilit noktasıdır.

 

Beylikdüzü Pedagog Yardımı ve Aile Danışmanlığı

 

Psikolojik buhranların en büyük enkazlarından biri çevremizin bu çembere dahil olmasıdır. Kısmen yaşadığımız sorunların üstesinden gelemeyerek içerisine çektiğimiz yakın ilişkilerdeki kişilerde bu ruh halinden nasiplenirler. Yada durum tam tersi şeklinde de ilerleme gösterebilir. Bu gibi unsurlar bir çok farklı sonuçlar oluştursa da doğru ve kalıcı çözüm bulmak, olumsuzlukların önüne geçmek, mevcut koşulları daha iyi hale getirmek için son derece önemlidir.

 

Yetişkin bireylerin, kişisel sorunlarının ötesinde aile kavramının yönetebilmesi, kontrol altına alması ve mutlu birlikteliğin devamlılığı için başvurduğu aile danışmanlığı özellikle Beylikdüzü’nde yaşayanlar için ulaşılması kolay, terapilerde çözümlerin sağlıklı olması açısından önemli. 2 Face Psikoloji kliniği Beylikdüzü Aile Danışmanlığı hizmeti ile merkezi konumu, uzman kadrosunun sorunların çözümü ve mevcut koşulların iyileştirilmesine aracılık ediyor.

 

Toplumsal yaşamanın temel taşlarından olan aile kavramının sarsılmaz bir sürdürebilirlik göstermesinde aile danışmanlığının hiç kuşkusuz önemli etkisi vardır. İçeriden olanı dışarıdan görmek daha kolay olduğundan, çözümde hızlı sonuç vermektedir. Beylikdüzü Aile Danışmanlığı seçiminde, 2 Face Psikoloji kliniği uzmanlarıyla bölgeyi birkaç adım öne çıkartıyor.

 

Aile yaşamının değerli bir halkası olan çocukların, sağlıklı birey olmaları açısından psikolojik gelişimleri de önemsenmesi gereken konulardan. Çocukların sağlıklı gelişimleri, eğitimleri ve olası sorunlarında önüne geçmede uzman bir Pedagogun rolü büyüktür. Beylikdüzü Pedagog tercihinde yine 2 Face Psikoloji kliniği öne çıkıyor ve ailelere kapılarını sonuna kadar açıyor.

 

Beylikdüzü her geçen gün gelişen bir bölge olması ile biliniyor. Beylikdüzü Pedagog arayışları da aynı oranda gelişim gösteriyor. Bireylerin bilinçlenmesi, çocukların dış faktörlerden elde ettiği yönelimlerin farkına varmada bir etken. Bazı durumlarda oldukça normal gelen davranış şekilleri, bir uyarı sinyali olabilir. Bu gibi durumlarda sizin göremediğinizi uzman bir Pedagog görebilir.  Bu nedenle hem kendi ruh sağlığınız hem aileniz ve çocuklarınız için, uzmandan destek almakta doğru yer olan 2 Face Psikoloji kliniğini ziyaret edebilirsiniz.