Kurumsal Danışmanlık

Peki Neden Şirketler Bu Hizmetten Yararlanmalı?

İşe alım süreçlerinde çalışanın pozisyonuna uygunluğundan, süre gelen çalışanların ihtiyaçlarının belirlenmesi ve şirket hedefleri ile ortak noktaya taşınabilmesi için Psikolojik Danışmanlık alınmaktadır. Şirketler için doğru elemanı doğru pozisyonda çalıştırmak ne kadar önemli ise çalışanlar için de kapasitelerini en doğru kullanabilecekleri alanlarda ilerlemeleri çok önemlidir. Çalışanlar ve şirketin hedefleri ortak olduğu zaman ancak başarı elde edilebilir. Bunun için de doğru analiz ve efektif çalışma şartları uygulanmaktadır. Kurumsal Psikolojik Danışmanlık hizmetleri bütün bu analizleri yapma ve doğru uygulama için kullanılması gereken bir servistir.

2Face Psikoloji olarak hizmetlerimiz arasında her ölçekteki şirketin ve her seviye çalışanın verimliliğini artırıcı uygulamalar ve eğitimler vermeye devam etmekteyiz.

Kurumsal Eğitimlerimiz:

İşe alım kişilik değerlendirme testleri

Çalışanların işe uygunluğu ve kişilik özelliklerini değerlendiren testler

Kurum içi etkili iletişim

Ekip ruhu oluşturma

Beden Dili

Etkili Sunum Yapma ve Hitabet

Profesyonel Hayatta Kişisel İmaj

Stres Yönetimi

Öfke Yönetimi

Zaman Yönetimi

Motivasyon

Kişisel Gelişim

Problem Çözme Becerileri

Çatışma Yönetimi

Diksiyon

Zor İnsanlarla Başa Çıkma

Yönetim Becerilerini Geliştirme

Değişim Yönetimi

Etkin Takım Çalışması

Çalışan Destek Programı

Kurumsal psikolojik danışmanlık, şirket çalışanlarının genel yaşam kalitesini arttırarak en yüksek verim ile çalışmalarını sağlar. Çalışan mutluluğunun şirket satış ve büyümesinde en önemli aşama olduğu araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Kişiler sadece maddi değil manevi ihtiyaçları da karşılandığı zaman işlerinde yükselebilmekte ve verimlerini arttırabilmektedir. Bu sebepten dolayı da kurumsal psikolojik danışmanlık ile çalışanların bireysel ve kurumsal hayatlarının dengesini sağlamaktadır. Böylece hem bireysel hem de şirket açısından verim kapasitesinde artış görülmektedir.